Lektorské dovednosti
Mezi tradiční a našimi členy oblíbené aktivity patří rozšiřování lektorských dovedností. Naším záměrem je poskytnout kurzy a semináře, které Vás vpraví nebo znovu zasvětí do tajů lektorské činnosti.


V nabídce AIVD ČR můžete nalézt několik cest, jak nabýt lektorských dovedností. Pro úplné začátečníky, zájemce o další vzdělávání, nabízíme kurz s názvem Profesionální lektor, jak v dlouhodobé, tak v intenzivní verzi.


Praktickou alternativou kurzu je i rekvalifikační kurz Lektor dalšího vzdělávání.


Pro již zkušenější jedince, kteří oplývají lektorskými základy, nabízíme novinku Refresh lektorských dovedností, která osvěží Vaše dosavadní dovednosti a navíc Vám dodá dávku lektorské motivace.


V návaznosti na nabízené kurzy nebo přímo bez jejich absolvování je v AIVD ČR možno složit zkoušku z profesní kvalifikace dle zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a stát se tak certifikovaným lektorem dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.


Jak vypadá úspěšný a kvalitní lektor?

Pracovni skupina pro kvalitu při AIVD ČR stanovila následující Desatero kvalitního lektora:Informace o aktuálně nabízených kurzech můžete najít zde. Pro nejaktuálnější informace nás sledujte na Facebooku.

Nenašli jste aktuální termín k Vámi preferovaných kurzech? Přejete si uspořádat kurz nebo zkoušku pouze pro Vaši firmu?  Napište nám a domluvte se s námi na individuálních podmínkách.