Soutěže kvality


Soutěže kvality Vzdělávací instituce roku a Lektor/ka roku


Zapojte se do letošního 9. ročníku soutěže a vyhrajte exkluzivní ocenění kvality!

Cílem soutěže je podpořit kvalitu vzdělavatelů a vzdělávacích institucí poukázáním na příklady nejlepší praxe. Soutěž je otevřena pro členské i nečlenské organizace AIVD ČR. Cílem je také upoutat pozornost odborné i široké veřejnosti k problematice kvality v dalším vzdělávání.Přihlášky pro rok 2018 můžete posílat na e-mailovou adresu: reditel@aivd.cz do 31. 8. 2018.

Vyhlášení vítězů proběhne v listopadu 2018.

Vzdělávací instituce roku 2018


Kompletní pravidla soutěže naleznete ke stažení níže. Pro registraci do soutěže je nutné vyplnit písemnou přihlášku, kterou najdete tamtéž. Odborná komise je jmenována výkonným výborem AIVD ČR, je sedmičlenná, složená ze zástupců AIVD ČR, akademické obce, zaměstnavatelů, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva práce a sociálních věcí, Úřadu práce ČR a osobností vzdělávání dospělých.

Veřejné finále proběhne na akci AIVD ČR, kde proběhnou prezentace institucí v rozmezí 15 minut.


Lektor/lektorka roku 2018

Kompletní pravidla soutěže naleznete ke stažení níže. Pro registraci do soutěže je nutné vyplnit nominační list, který najdete tamtéž. Odborná komise je pětičlenná, složená ze zástupců AIVD ČR, akademické obce, zaměstnavatelů, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a osobností vzdělávání dospělých. 

Veřejné finále proběhne na akci AIVD ČR, kde účastník předvede ukázku kurzu v rozsahu 15 minut a komise tajným hlasováním vybere vítěze.