Změňme rytmus našeho vzdělávání

Datum události: 20.

Dovolujeme si Vás pozvat na již XVII. ročník konference E-learning forum 2017.

Online technologie se vyvíjejí obrovskou rychlostí a ať chceme či nechceme, staly se součástí života prakticky každého z nás. Podvědomě cítíme, že v sobě mají obrovský potenciál pro učení a rozvoj lidí. Zároveň se ukazuje, že dnes již tradiční pojetí e-learningu se snahou vzdělávání přesně řídit, regulovat, vše sledovat a měřit tato očekávání nenaplňuje. Je tedy třeba hledat cesty, jak změnit přístup a tento potenciál co nejefektivněji využívat.


V rámci konference se pokusíme podívat na trendy v online vzdělávání i na možnosti jejich skloubení s řízením vzdělávacího procesu ve firemním prostředí nebo v rámci vysokých škol.

Konference je tradičně inspirativním setkáním příznivců různých podob elektronického vzdělávání a platformou pro výměnu zkušeností s využíváním online technologií při učení a rozvoji lidí. Pozornost bude věnována rozvoji a využití stávajících řešení v praxi, tak i novým směrům, metodám a technologiím v oblasti elektronického vzdělávání.

O svých zkušenostech a řešeních promluví celá řada inspirativních řečníků, např. Branislav Frk (learning designer), doc. PaedDr. Ludvík Eger, CSc. (docent na Fakultě ekonomické ZČU v Plzni), Ing. Pavel Zmeškal (lektor a konzultant ve společnosti USUS s.r.o.), Mgr. Ivo Prax (Co-Founder at Vimvic.cz), či Mgr. Klára Marečková (HR Manažer, Learning & Development oddělení O2 ČR).

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci a zaregistrujte se včas. First minute - zvýhodněná cena pouze do 23. dubna 2017!

VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE