Spolupráce s EPALE

Národní podpůrným střediskem pro EPALE v České republice je Dům zahraniční spolupráce.

EPALE je vícejazyčná komunita s otevřeným členstvím určená učitelům, školitelům, výzkumným a akademickým pracovníkům, tvůrcům politik a komukoli jinému, kdo má v Evropě nějakou profesní úlohu v oblasti učení v dospělosti.

Komunita je srdcem EPALE. Jejím cílem je sdílet obsah týkající se učení v dospělosti, včetně zpráv, blogových příspěvků, zdrojů, událostí a kurzů.

EPALE je financována Evropskou komisí a představuje nejnovější výsledek trvajícího odhodlání zlepšit kvalitu zajišťování učení v dospělosti v Evropě. Více o politice EU týkající se učení v dospělosti si můžete přečíst zde.

Členové komunity mohou prostřednictvím prvků na stránce, včetně fór a komentářů pod blogy, navazovat kontakty s kolegy z oblasti učení v dospělosti z celé Evropy. Se svými kolegy z Evropy můžete komunikovat i prostřednictvím tematických oblastí, které poskytují strukturovaný obsah podle jednotlivých témat. Prostřednictvím zdroje pro vyhledávání partnerů můžete nacházet projekty a navazovat profesní kontakty.

EPALE má jasnou redakční politiku, která se také zaměřuje na komunitu v oblasti učení v dospělosti. Chceme, aby se na této stránce všichni naši uživatelé cítili vítáni a důvěřovali informacím, které tato platforma předkládá. Plné znění naší redakční politiky si můžete přečíst zde.

Jsme odhodláni zapojit do celého vzniku EPALE i vás, aby platforma splňovala vaše očekávání a poskytla vám to, co potřebujete, abyste zůstali v obraze ohledně celoevropského vývoje na poli učení v dospělosti.

Přidejte se k nám hned teď a staňte se součástí největší komunity v oblasti učení v dospělosti v Evropě!

Upozornění: Zprávy, názory a zdroje zveřejněné na stránce EPALE nemají oficiální podporu Evropské komise.


logo EPALE ke stažení zde: