Akce AIVD ČRVzděláváte? Hledáte inspiraci, tipy a nejaktuálnější trendy z oboru? Toužíte navázat kontakty s ostatními zájemci o vzdělávání? Právě pro Vás přinášíme sekci Akce, kde naleznete přehled konferencí, seminářů, kurzů a lektorských dílen, které Vám přináší AIVD ČR.


Nabízíme Vám možnost zúčastnit se akcí, které probíhají v prostorách AIVD ČR v centru města. Semináře a kurzy již tradičně lektorují zkušení odborníci a přední lektoři. Nabízíme Vám ta nejaktuálnější témata či praktické znalosti z mnoha oblastí, díky kterým můžete zkvalitnit své vzdělávací aktivity. Našim cílem je poskytnout Vám oporu a možnost rozšiřovat svůj vzdělavatelský um.


Naši členové mají účast na námi nabízených seminářích zdarma a na další vzdělávací akce výraznou slevu. Pro nejčerstvější přehled sleduje záložku Aktuální akce nebo naše facebookové stránky.                           Narazili jste na znalost, která Vám při výkonu vzdělávání chybí a rádi byste si ji osvojili? Neváhejte nám napsat a budeme se snažit zabezpečit Vám kurz dle Vašeho přání.


Těšíme se na Vás a doufáme, že u nás naleznete inspiraci a dávku nadšení do Vaší práce.